Login

Výhody redakčního systému Velký Web

Výhody redakčního systému Velký Web pro realitní kanceláře

  • přehledná a jednoduchá administrace
  • možnost napojení Vašich webových stránek na realitní software
  • export inzerátu přímo z webových stránek do realitních serverů jako např. sreality.cz
  • možnost využít filtrů

Výhody redakčního systému Velký Web pro RK

Výhody redakčního systému Velký Web pro RK

Redakční systém Velký Web je programován takovým způsobem, aby přinesl co nejvíce výhod jak klientům z řad začátečníků, tak i pokročilým uživatelům.

Redakční systém si můžete představit jako jednoduchou dětskou stavebnici, jejíž části lze vzájemně kombinovat a propojovat. Z této stavebnice si můžete sestavit buď jednoduché obydlí, nebo luxusní vilu o několika podlažích. Vila se může stále rozrůstat o další křídla sloužící k různým účelům.

Pro klienty, kteří začínají s podnikáním nebo www stránkami jsou k dispozici základní verze redakčního systému Velký Web, obsahující základní nastavení a běžné funkce k umístění článků, fotogalerií a odkazů, poptávkových formulářů a souborů ke stažení na vaše www stránky. Krůček za krůčkem můžete své www stránky rozšiřovat a zdokonalovat, čímž posílíte růst vašeho podnikání a efektivitu služeb.

Jakmile si zvyknete na snadné ovládání redakčního systému Velký  Web, můžete si dle libosti dokoupit celou řadu modulů, vhodných právě pro Vaši realitní společnost. Moduly lze libovolně kombinovat, abyste tak měli co největší užitek z www stránek, které si tímto tvoříte částečně individuálně dle vašich představ. S redakčním systémem Velký Web vaše stránky nezastarají. Velký Web prochází nepřetržitě vývojem a přicházejí nové a nové aktualizace pro zkvalitnění služeb našich zákazníků.

Pro každého z uživatelů můžete nastavit vlastní heslo a jiné pravomoci, některé sekce www stránek mohou být viditelné pouze pro vybranou skupinu uživatelů. Kontaktujte nás a zjistěte si více o výhodách redakčního systému a modulech určených pro realitní společnosti.

Redakční systém

Obrázků: 1-2 z celkem: 3    začátek začátek o jednu stranu vpřed na poslední stranu  
stránky s redakčním systémem stránky s redakčním systémem

Realitní programy, ukázky z administrace

Inzerát vytvořený v Realitním multibloku Editace inzerátu v Realit. bloku
HOME

Created by © 2018 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, realitní programy