Login

Ceník

Ceník licence, designu a dalších doplňkových modulů ke stránkám Velký Web

Zde naleznete ceny nejen licence Velkého Webu v různých variantách, ale také ceny designu a dalších dolňkových modulů, které můžete při vytvoření stránek využít.

Licence Velký Web pro realitní kanceláře

Varianta Velký Web Profesional - vhodné pro menší realitní kanceláře, k dispozici celkem 10 stran. Měsíční cena licence je 490 Kč bez DPH, při platbě jednou ročně.

Varianta Velký Web standardní - Profesional Plus - vhodná pro střední realitní kanceláře, k dispozici celkem 30 stran. Měsíční cena licence je 590 Kč bez DPH, při platbě jednou ročně.

V případě, že máte zájem o větší rozsah stránek, neváhejte nás kontaktovat pro individuální nacenění.

S konkrétními dotazy či naceněním Vašich požadavků nás neváhejte kontaktovat.

Ceník našich služeb

Ceník modulů pro Realitní kanceláře

Ceník modulů pro Realitní kanceláře

Realitní multiblok (pokročilý) - aktivace ve výši 3000 Kč + DPH. Více informací naleznete zde.

Napojení na realitní program Realman - aktivace ve výši 3500 Kč + DPH

V programu Realman přibude možnost stáhnout si do webu inzeráty zadané do Realmanu. V aktivačním poplatku je zahrnuto napojení do Realmanu, testování pro každého zákazníka individuálně a nastavení kategorií v importovacím skriptu. Celý proces je vždy individuálně přizpůsoben každému zákazníkovi zvlášť na míru.

Napojení na realitní program Realko - aktivace ve výši 3500 Kč + DPH
Modul Realko umožnuje import nabídek z realitního software realko na webové stránky RK, do speciálního multibloku Inzerát RK. Inzeráty se automaticky importují a případně mažou tak, jak jsou průběžně měněny a aktualizovány v programu Realman. Synchronizaci všech inzerátů je možno spustit z administrace modulu ručně. Možnost ovlivnit pravidly do kterých kategorií a podkategorií se import provede.

Modul realitní filtr - aktivace ve výši 1500 Kč + DPH

Umožňuje vyhledávání v inzerátech zadaných do webu pomocí realitního multibloku nebo importovaných z programu Realman. Filtrování dle kritérií kraj, region, typ nemovitosti (byt, dům...), cena. Funguje tak, že na webu se vytvoří např. 4 sekce Byty, Pozemky, Rodinné domy, Komerční nemovitosti a veškeré vyhledávání zákazníkem probíhá jen pomocí filtru. V sekcích jinak nejsou inzeráty vidět, objevují se vždy dle nastavení filtru. Je vhodné hlavně při větším množství inzerátů na webu.

Ke správnému fungování tohoto modulu je nutné mít aktivní rovněž modul realitního multibloku.

Export do Srealit (reality na seznam.cz) - aktivace modulu ve výši 1500 Kč + DPH.
Je vhodný pro zákazníky, kteří nevyužívají realitní software Realman. Umožňuje jednoduché exportování zadaných inzerátů z webových stránek přímo do srealit bez nutnosti druhého zadávání.

HOME

Created by © 2018 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, realitní programy