Login

Akční nabídka na čtvrtletí

Ceník modulů pro Realitní kanceláře

Ceník modulů pro Realitní kanceláře

Realitní multiblok (pokročilý) - aktivace ve výši 3000 Kč + DPH. Více informací naleznete zde.

Napojení na realitní program Realman - aktivace ve výši 3500 Kč + DPH

V programu Realman přibude možnost stáhnout si do webu inzeráty zadané do Realmanu. V aktivačním poplatku je zahrnuto napojení do Realmanu, testování pro každého zákazníka individuálně a nastavení kategorií v importovacím skriptu. Celý proces je vždy individuálně přizpůsoben každému zákazníkovi zvlášť na míru.

Napojení na realitní program Realko - aktivace ve výši 3500 Kč + DPH
Modul Realko umožnuje import nabídek z realitního software realko na webové stránky RK, do speciálního multibloku Inzerát RK. Inzeráty se automaticky importují a případně mažou tak, jak jsou průběžně měněny a aktualizovány v programu Realman. Synchronizaci všech inzerátů je možno spustit z administrace modulu ručně. Možnost ovlivnit pravidly do kterých kategorií a podkategorií se import provede.

Modul realitní filtr - aktivace ve výši 1500 Kč + DPH

Umožňuje vyhledávání v inzerátech zadaných do webu pomocí realitního multibloku nebo importovaných z programu Realman. Filtrování dle kritérií kraj, region, typ nemovitosti (byt, dům...), cena. Funguje tak, že na webu se vytvoří např. 4 sekce Byty, Pozemky, Rodinné domy, Komerční nemovitosti a veškeré vyhledávání zákazníkem probíhá jen pomocí filtru. V sekcích jinak nejsou inzeráty vidět, objevují se vždy dle nastavení filtru. Je vhodné hlavně při větším množství inzerátů na webu.

Ke správnému fungování tohoto modulu je nutné mít aktivní rovněž modul realitního multibloku.

Export do Srealit (reality na seznam.cz) - aktivace modulu ve výši 1500 Kč + DPH.
Je vhodný pro zákazníky, kteří nevyužívají realitní software Realman. Umožňuje jednoduché exportování zadaných inzerátů z webových stránek přímo do srealit bez nutnosti druhého zadávání.

!!!Akce pro realitky – ušetřete si práci a čas, nyní za jedinečné ceny!!!

!!!Akce pro realitky – ušetřete si práci a čas, nyní za jedinečné ceny!!!

Využijte časově omezené akce na realitní software pro malé a střední realitky, která se již nebude opakovat.

Pro malé realitky doporučujeme objednání  Realitního  multibloku a Exportu do Srealit (3000 + 1500 = 4500 + DPH). V současné akci získáte výraznou slevu 2000 Kč + DPH. Za objednání tedy zaplatíte pouze 2500 Kč + DPH.

Jestliže preferujete raději objednání Realitního multibloku v kombinaci s realitním filtrem, stejná akční cena platí i v tomto případě a zaplatíte výslednou cenu pouze 2500 Kč + DPH.

Objednat můžete níže.

Více aktuálních akcí a slev na naše služby naleznete zde.

Objednávám realitní software nebo jiné akce pro realitky

*
*
*
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:
HOME

Created by © 2018 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, realitní programy