Login

Realitní programy, realitní software

Když mají makléři papírování nad hlavu, je třeba pořídit realitní program

Když mají makléři papírování nad hlavu, je třeba pořídit realitní program

Základní nastavení webu rk se od jiných webových prezentací liší zejména aplikací realitního programu do www stránek. Realitních programů je na trhu mnoho, jedním z nejznámějších realitních programů je např. Realman. Velké realitní kanceláře s mnoha makléři a vysokým obratem firmy většinou nemají problém investovat velké částky do koupi realitního programu. Jenže co malé realitky, které zaměstnávají pouze několik pracovníků?

Někdy se může zdát, že malé realitní společnosti jsou odsouzeny k zadávání a kopírování inzerátů ručně, jsou nuceny trávit nad dokumentací mnoho času, bez pomoci realitních programů. Naším cílem je pomoci malým realitkám. Tvoříme weby přímo na míru rk, jejichž součástí jsou také dostupné realitní programy. Využijte našich realitních programů a mějte správu a aktualizaci inzerátů vždy rychle dostupnou. Naše realitní programy jsou vhodné i pro velké realitky, které mají možnost dokoupení mnoha modulů, případně doprogramování  specifické funkce na zakázku.

Realitní filtr

Realitní filtr

Realitní filtr slouží k urychlení vyhledávání v inzerátech, zadaných na web pomocí realitního multibloku nebo naimportovaných z Realmana.
Filtr lze nastavit na vyhledávání dle vybraných kritérií, jimiž jsou cenová nabídka nemovitosti, typ nemovitosti -(dům, byt, pozemek, komerční objekty...), dispoziční řešení nemovitosti, lokalita, kraj, země, rozloha nemovitosti či pozemku.

Tento realitní filtr je vhodný zejména při umísťování velkého počtu inzerátů na web.
Realitní filtr nelze použít samostatně, pro jeho aktivaci je nutné mít na webu realitní multiblok.

stranka-akcni-nabidka-na-ctvrtleti-3

Realitní software na míru, který Vám v praxi pomůže s prodejem nemovitostí

Realitní software na míru, který Vám v praxi pomůže s prodejem nemovitostí

vytvoření realitních stránek od ALS-Euro máte možnost využít realitního modulu, což je program vytvořený přímo na míru realitním společnostem. Realitní modul Vám velmi pomůže při běžných úkonech, které souvisejí s nákupem a prodejem nemovitostí.

Realitní modul sestává ze dvou částí.

První část realitního modulu je Realitní Blok, který slouží k nahrávání a ukládání inzerátů. Jedná  se o multiblok, v němž jsou již předvoleny kolonky k vypsání údajů o nemovitosti, což Vám ušetří mnoho práce. Při vypisování inzerátu můžete volit z mnoha parametrů, které do inzerátu poznačíte. Výsledný inzerát může mít mnoho podob dle toho zda vyplníte políčka pro nastavení ceny, místa nemovitosti, velikosti objektu či pozemku, lokalitu, dispoziční řešení, či další z mnoha předvolených parametrů.Inzerát do realitního bloku lze vyplnit ručně, nebo pomocí reportu.

Filtr pro inzeráty

Realitní Blok lze využít samostatně, nebo jej kombinovat s doplňkovou částí realitního modulu – filtrem pro inzeráty. Filtr slouží k vyhledávání inzerátů dle Vámi zvolených požadavků. Inzeráty lze nacházet  dle lokality  nemovitosti, dispozičního řešení, nastavení cenového rozsahu, kraje či okresu.

Exporty a importy inzerátů

Realitní software, vyvíjen konkrétně pro účely prodeje, lze rozšířit o mnohé další moduly. Důležitou funkci při zadávání velkého množství inzerátů do internetových inzercí tvoří exporty a importy inzerátů. Software může být přímo napojen na inzertní servery, jako jsou např. S-reality.  Pomocí jediného tlačítka můžete přichystaný inzerát vypublikovat přímo na inzertní weby.

Prodáváte nemovitosti? Nechtějte jen obyčejné www stránky, ale web vyvíjený na míru realitním agenturám. Zde nás můžete nezávazně kontaktovat a dozvědět se více o www stránkách pro realitky.

Propojte realitní program Realman se svým webem

Propojte realitní program Realman se svým webem

Pro klienty, kteří pracují s realitním softwarem Realman a chtěli by tento realitní program více propojit s vlastními www stránkami jsme připravili možnost importování inzerátů do webu. Při objednání importování z Realmana budete mít možnost stáhnout si denně na Váš  web aktuálně všechny Vámi vybrané inzeráty zadané v realitním programu Realman. Cena této služby je 3500 Kč bez DPH a provádí se pro každého klienta individuálně. Tuto cenu zaplatíte pouze jednorázově a v budoucnu budete moci využívat importování inzerátů kdykoli budete chtít bez dalších finančních výdajů.

Výhodou internetu a novodobých dostupných informačních technologií je přímé propojení s okolním světem, z jediného místa v jediném okamžiku. Využijte i vy všech dostupných výhod pro vlastní realitní společnost a přemísťujte informace z programu na Váš web, aby byly vaše inzeráty s prodeji a pronájmy nemovitostí v nejkratším  možném čase  přístupné mnoha klientům. Zefektivněte své podnikání na realitním trhu a nechejte realitní program Realman i váš vlastní web pracovat za vás.

 

Napojení na realitní program Realko

Modul Realko umožnuje import nabídek z realitního software realko do RS do speciálního multibloku Inzerát RK. Tento multiblok je nezbytný pro správnou funkci tohoto modulu.  Inzeráty se automaticky importují a případně mažou tak, jak jsou průběžně měněny a aktualizovány v programu Realman. Synchronizaci všech inzerátů je možno spustit z administrace modulu ručně. Možnost ovlivnit pravidly do kterých kategorií a podkategorií se import provede. Jednorázová cena  napojení na realitní program Realko – aktivace ve výši 3500,- Kč bez DPH.
HOME

Created by © 2018 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, realitní programy