Login

Webové stránky a realitní software v jednom

Výhoda pro zákazníky - vytvoříme web rk i realitní software

Výhoda pro zákazníky - vytvoříme web rk i realitní software

Zakoupení realitního softwaru je snadnou záležitostí. Volně prodejný realitní software byl však vyvinut programátorem, který nikdy neviděl  web vaší rk. Různé webové stránky mohou obsahovat zastaralý software. Technický pokrok jde stále dopředu a na webových stránkách rk se objevují nové verze realitních programů. Možná se Vám někdy stalo ve vašem osobním počítači, že hardware a software nebyly kompatibilní.

Realitní software vyvinutý našimi programátory byl vytvořen tak, aby plně využíval www stránek s redakčním systémem Velký Web. Jde o dvě části jednoho produktu, které se vzájemně doplňují a šetří Váš drahocenný čas. Když si kupujete auto, je tvořeno díly jedné značky. Nebylo by rozumné odmontovat kola a použít odlišná, patřící na jiný automobil odlišné značky. Stejné je to i s naším realitním softwarem. Nejlépe jej zhodnotíte právě v kombinaci s našimi stránkami. Vyzkoušejte si naše stránky zdarma a objednejte si nezávazně demo verzi webu rk.

stranka-poptavka-webu-rk-a-realitniho-softwaru-14

Náš tip pro malé realitky - vyřešíme Vaše nové www stránky a realitní software v jednom

Náš tip pro malé realitky - vyřešíme Vaše nové www stránky a realitní software v jednom

Pomáháme drobným realitním firmám v začátku podnikání a myslíme i na malé realitky, které mají omezený rozpočet a nemohou si dovolit investovat statisíce do nákladných realitních softwarů.

Už pouhý fakt, že si objednáte www stránky  od nás, Vám ušetří mnoho práce, jelikož tyto stránky jsou programovány s přihlédnutím k potřebám realitních služeb. Nechtějte jen obyčejné www stránky, ale web určený pro realitky, jehož funkce již v sobě mají základy realitního softwaru. I ta nejjednodušší verze www stránek pro realitky od nás Vám umožní věnovat více času klientům a snížit procento času, které musíte věnovat administrativě.

Nabízíme Vám cenově dostupné moduly, obsahující části realitního softwaru, které jsou natolik levné, že si je mohou dovolit i drobné realitky. Neutrácejte za předražené realitní softwary.

Vyzkoušejte si raději Realitní software Multiblok, k zadávání a editaci libovolného počtu vašich inzerátů. Předvolená pole formuláře k přípravě inzerátu lze vypsat ručně, nebo automaticky prostřednictvím realitního importovacího filtru.

Následně můžete využít programu k exportování realit na požadovaný inzertní server – např. S-Reality. Vše funguje bleskově pomocí jediného tlačítka k exportu.

Neváhejte nás kontaktovat k upřesnění informací. Rádi Vám doporučíme nejvhodnější verzi www stránek se základním realitním softwarem dle velikosti Vaší realitní společnosti. I malá realitka může čerpat výhody, které přináší www stránky a realitní software.

Zlehčete administrativu svojí RK s novým realitním softwarem

Zlehčete administrativu svojí RK s novým realitním softwarem

Činnost realitních agentů nesestává pouze z kontaktu a jednání se zákazníky o prodeji nemovitosti, ale též administrativní  prací s realitním softwarem. Proces prodeje nemovitostí je opředen mnoha zákony, které je třeba při prodeji nemovitosti striktně dodržovat. Realitní agent často stráví velkou část své pracovní doby nad zdlouhavou a nudnou administrací, bez níž se žádný prodej či nákup nemovitosti neobejde. Nový realitní software to však může změnit. Už pouhé samotné tvoření inzerátů a jejich umísťování na inzertní servery je bez kvalitního realitního softwaru velmi časově náročné a namáhavé. Proto jsme se rozhodli realitním společnostem pomoci s jejich vyčerpávající prací ohledně administrativy. U nás dostanete www stránky i realitní software  v jednom.

Naše společnost ALS-Euro tvořící www stránky na redakčním systému Velký web vyvinula snadno ovladatelný realitní software, který ulehčí vaši administrativu s prodejem i nákupem nemovitostí. Čas, který je nutno věnovat administrativě se výrazně zkrátí s využitím našich modulů. Vy se budete moci déle a pečlivěji věnovat každému z klientů, který má zájem si koupit vysněnou nemovitost. Kontaktujte nás nezávazně a zjistěte si více informací, jak využít realitního softwaru ve Váš prospěch. Prodávejte nemovitosti efektivněji a těšte se z úsměvů vašich spokojených klientů, kteří s Vaší pomocí naleznou nové bydlení a splní si svůj velký sen.

HOME

Created by © 2018 - 2024ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, realitní programy