Login

Weby pro realitky s realitním softwarem

Weby pro realitky s realitním softwarem

Co by mělo být na webu realitních kanceláří

Web rk by měl splňovat hned několik funkcí a měl by zároveň sloužit klientům realitních společností, ale také samotným makléřům. Makléřům realitní společnosti by měl web rk výrazně usnadnit práci, aby měli více času na osobní jednání s klienty. Klientům, vyhledávajícím služby realitních kanceláří by web rk měl hlavně poskytnout informace důležité pro výběr nemovitosti. Klíčovou roli hraje též design webu. I malá realitka si může dovolit vlastnit web rk s designem zpracovaným profesionálním grafikem. Realitka tím získá pomyslné body v očích klientů a bude působit seriózním a profesionálním dojmem.
Někteří realitní makléři mají mnoho práce s tím, aby inzeráty na webech rk byli vždy platné a aktuální. Při velkém počtu inzerátů nestíhají někdy aktualizovat inzeráty včas a mezi jejich aktuální nabídkou se zobrazují inzeráty již prodaných nemovitostí. Dobrý realitní software vám pomůže mít vždy aktuální inzeráty s velkou časovou úsporou nejen na realitních portálech, ale i přímo na webu rk.

Prodej lze zefektivnit správnou formou komunikace

Na webu rk by rozhodně neměl chybět kontakt na jednotlivé realitní makléře. Ideální je také umístění poptávkového formuláře pro výběr nemovitosti, který může klient využít k poptávce po konkrétní nemovitosti, ale také k rezervaci nemovitosti, o kterou jeví zájem. Pomocí poptávkových formulářů lze i efektivně objednávat prohlídky konkrétních nemovitostí, stačí když klient vyplní časové rozmezí, v němž si může sjednat s realitním makléřem schůzku a informace o nemovitosti, kterou hledá. Využívání poptávkových formulářů na webu rk umožní realitnímu makléři efektivnější komunikaci a rychlejší domluvu s klientem. Naše weby rk jsou po spuštění optimalizovány pro nejdůležitější internetové vyhledávače, což dává šanci i malým realitkám, aby byly viditelné pro jejich případné klienty. Poradíme Vám jak web rk důkladněji optimalizovat, nebo můžete využít našich seo balíčků k získávání předních pozic v internetových vyhledavačích.

Rozesílání novinek cílové skupině klientů

Pro rozesílání novinek klientům s aktuálními nabídkami o prodeji či pronájmu nemovitostí, můžete využít návrhu našich letáků, tvořených grafiky se zkušeností s tímto oborem. Letáky lze hromadně vytisknout, nebo je můžete rozesílat pomocí služby Directmail na vybrané e-mailové adresy. Lze obesílat všechny své klienty současně, nebo dle přímo vybraných kriterií – např. některým klientům nabízet ke koupi stavební parcely, jiným jen pronájmy nemovitostí. Toto Vám umožní kontaktovat vždy pouze cílovou skupinu s konkrétním zájmem, čímž si zvýšíte pravděpodobnost, že klient využije Vaší nabídky a nebude hledat u konkurence. Rozesíláním novinek přes e-mail si ušetříte mnoho telefonních hovorů a získaný čas můžete využít k jiné činnosti.

Zpět na hlavní výpis

HOME

Created by © 2018 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek, realitní programy